יום ד', כד’ באב תשע”ד
דף הבית דבר המנהלת דבר הרב חדר מורים יצירת קשר
משרד החינוך מעצים את פרויקט "קיץ אחר - קיץ דיגיטלי", קייטנות דיגיטליות, מפגשים ברשת וקורסים מקוונים.
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים שלום רב! בעקבות המצב הבטחוני המתוח מפנה משרד החינוך את התלמידים לפעילויות מתוקשבות.
קרא עוד...
הורים וילדים שלום רב! מצורפים בזאת שני מכתבים ששלחה יועצת בית הספר לילדים ולהורים בשל המצב המתוח! אתם מוזמנים לקרוא. בתקווה לימים שקטים יותר.
קרא עוד...
הורים יקרים, אנחנו עוברים ימים לא פשוטים, אנא קראו את המכתב המצורף ממנהלת בית הספר. בשורות טובות!
קרא עוד...
שלום לכולם,עקב מצב החירום, בעת הדעת נרתמו לשרות ילדי ישראל ופתחו את הגישה לתכנים לכלל הציבור ולילדי הדרום בפרט, ללא תשלום וללא צורך בשם משתמש וסיסמא.
קרא עוד...
תלמידים והורים שלום רב, מצורף בזאת מכתב ממנהל אגף טכנולוגיות ומידע במשרד החינוך, המציע לתלמידים להצטרף לקייטנות וירטואליות עקב המצב הבטחוני. אנא הרשמו בטופס, ויצרו עמכם קשר. בתקווה לימים שקטים יותר וחופשה נעימה!
קרא עוד...
תלמידים יקרים, אתם יכולים להיכנס לקישור המופיע מטה, אשר יפתח בפניכם מגוון גדול של פעילויות לימודיות. בתקווה לחופשה שקטה ונעימה! איילה
קרא עוד...
חופשה נעימה ובטוחה לכולם!
קרא עוד...
הורים יקרים, לנוחיותכם, פרסמנו את רשימות ספרי הלימוד לשנת הלימודים תשע"ה. הרשימות מופיעות בשני קבצים על פי כיתות. בברכת חופשה נעימה ובטוחה!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
הקייטנה מיועדת לתלמידים המסיימים כיתה ד' או ה' (ובשנה הבאה בע"ה ילמדו בכיתות ה' ו').הקייטנה בחינם! הרשמה עד יום ראשון 22.6.14
קרא עוד...
קרא עוד...
"וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ" (ויקרא יט, יח)
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
פרשת המרגלים היא הסיפור המרכזי בפרשה. משה שולח שנים-עשר אנשים מראשי העם לתור את הארץ - להכיר אותה ואת היושבים בה. כשחוזרים המרגלים הם מספרים בשבחה של הארץ, אך אומרים שהעמים היושבים בארץ חזקים, ובני ישראל לא יוכלו לכבוש אותה מידיהם. רק יהושע בִּן-נון וכָּלֵב בן יְפוּנֶה מנסים לחַזֵק את רוח העם, לעלות אל הארץ. העם מפחד, מתלונן, ורוצה לשוב למצרַיִם. על כך יוצא כעסו של ה', והוא עומד להשמיד את בני ישראל. משה מצליח להציל את ישראל ע"י תפילתו. אך העונש של העם הוא להישאר במדבר ארבעים שנה, עד שימות כל הדור הרוצה לשוב למצרים, הוא דור המִדְבָּר! עוד בפרשה סיפור על איש שיצא לקושש עצים בשבת, ונענש על כך ברגימה באבנים. מצוות עשיית ציצית בקצות הבגד מסיימת את הפרשה.
קרא עוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מרחבי כיתות
מידע כללי
פינת יועצת בית הספר
הנהגת הורים בית ספרית
פרשת השבוע
מקצועות לימוד
למידה בשעת חירום
אינטרנט בטוח
לוח צלצולים
יום פתוח 3/1/14
חיפוש באתר